Klasyfikacja generalna Teamów oraz relacja z IV tury SMOT

4 tura teamowe spinningowe mistrzostwa okręgu jez. Pełcz

W dniu 1 września 2024r. na jez. Pełcz odbyła się finałowa 4 tura Teamowych Spinningowych Mistrzostw Okręgu PZW w Gorzowie Wlkp. W zawodach udział wzięły 22 drużyny. Baza zawodów mieściła się na ośrodku Green Island Back To Nature, Krzynki 1.

Wieczorem w sobotę organizator zawodów WKS ORFA Słubice przygotował ognisko z kiełbaskami, z którego skorzystało wiele ekip.

Niedzielne zawody zostały rozegrane w godzinach 8:00-15:00. W trakcie tury zawodnicy łowili gównie okonie ale trafiło się tez kilka szczupaków.  Po zakończeniu zawodów na zawodników czekał pyszny obiad, kawa i ciasto.

Komisja sędziowska w składzie Sędzia Główny Grzegorz Dereń, Sędzia Sekretarz Jerzy Rybka oraz Sędzia Fiske Paweł Puchalski szybko i sprawnie wyłonili najlepsze teamy czwartej tury oraz zwycięzców rocznej klasyfikacji Mistrzostw Okręgu.

4 trurę TSMO wygrał nie do zatrzymania w tym sezonie Smart Fishing Team Damian Czwojdziński i Krzysiek Skorniak, drugie miejsce zajął Team KONGER Daniel Kowalski, Radek Śmiejkowski a trzecie Perch Team Stare Polichno Bździonek Łukasz, Trzosek Piotr.

Teamowym Spinningowym Mistrzem Okręgu 2024 został Smart Fishing Team Damian Czwojdziński i Krzysiek Skorniak. Tytuł I Wicemistrza Okręgu wywalczył Team KONGER Daniel Kowalski, Radek Śmiejkowski a II Wicemistrzem Okręgu został Team ORFA I Grzegorz Słowik i Andrzej Sukiennik.